תקנון החזר כספי - 90 יום

בבקשה אל תחזירו אלינו את המכשיר לפני שתיצרו איתנו קשר בווטסאפ! אנחנו לא יכולים להתחייב להחזיר את כספכם במידה ולא יצרתם איתנו קשר תחילה.

היי! יודעים שקשה לכם לסמוך על מוצר שנשמע טוב מכדי להיות אמיתי. זו הסיבה שאנחנו גאים להציע את האחריות להחזר הכספי עד 90 יום!

דרמיינדס רשאית לעדכן תקנון זה ללא כל הודעה מוקדמת. (שינויים לא תקפים על לקוחות שרכשו לפני מועד השינוי)

לחצו על התיבות הורודות למטה על מנת לראות את שלבי התקנון 👇

תנאים למימוש תקנון 90 יום להחזר כספי

1. נסו את המכשיר 75 יום ממועד קבלת הפריט אך לא יותר מ-90יום, יש לעקוב אחרי התקנון ע״י לחיצה על התיבה הורודה למעלה, יש לצלם תמונות בהתאם לדרישה בתקנון זה אשר מפורטת בפירוט ע״י לחיצה על התיבה הורודה.

שימו לב: יש להגיש את כל הבקשות להחזר כספי תוך 90 יום מרגע קבלת המכשיר. כל התמונות חייבות להיות עם חותמת זמן ותאריכים תקפים לתקופת הזמן של ה-90 יום.

אם הבקשה שלך לא עומד בקריטריונים להחזר הכספי שלנו, ההחזר לא יאושר.

תביעות לא שלמות או בלתי קריאות לא יוחזרו, במידה שהבקשה שלך תאושר, החזר כספי בקיזוז 5% בהתאם לחוק הגנת הצרכן + קיזוז דמי המשלוח שאנו שילמנו יקוזז לך מההזמנה לאחר שהחבילה תגיע אלינו. המחיר להחזר (לפני קיזוז) יחושב עפ"י מחיר הקנייה באותה העת בה רכשתם. 

הגורם החשוב ביותר לטיפול מוצלח הוא פשוט להשתמש במכשיר שלנו באופן עקבי, כפי שהומלץ ולמשך פרק הזמן המומלץ.

במידה ולא הייתם עקביים - התוצאות שלכם ישקפו את זה, אנחנו לא יכולים לשלוט באיזו תדירות אתם משתמשים במכשיר שלכם או כיצד נעשה השימוש במכשיר. אנא ודאו כי אתם עוקבים אחרי המדריך למשתמש שצורף בחבילה המכשיר. אם לא נעשה שימוש נכון במכשיר ועפ"י ההנחיות, ההחזר לא יאושר.

אנו שומרים לעצמנו את זכותנו לדחות את ההחזר במקרה שלא נהיה מרוצים (פועלים באופן סביר ושקול) מהראיות התומכות ששלחתם אלינו.

עלויות המשלוח ותהליך שליחת המכשיר חזרה אלינו (לאחר אישור צוות הבדיקה שלנו) הם באחריותו המלאה של הלקוח (התובע) ועלויות דמי משלוח חזרה אלינו לא יוחזרו ללקוח.

אנו ממליצים לשלוח את המכשיר באמצעות דואר הניתן למעקב עד 100 יום, איננו יכולים להבטיח שכל פריטי ההחזרה יגיעו אלינו, אלא אם כן יבוצע מעקב. 

לאחר שהחבילה תגיע אלינו, זמן עיבוד החזרת המשלוח יארך עד 3 ימי עסקים לאחר שהחבילה הגיעה למחסן שלינו וזיכוי יתקבל תוך 3-7 ימי עסקים לאחר תקופת עיבוד החבילה במחסן שלנו.

2. עליכם להשלים לפחות 10 טיפולים עם מכשיר ה-IPL שלנו כאשר הטיפולים בהפרש של שבוע מטיפול לטיפול. 

3. ברגע שאישרנו את הבקשה שלך, החזר/י את המוצר (באריזתו המקורית, עם כל הדברים הנלווים אשר הגיעו באריזה - כרטיס תודה, אחריות, הוראות, שנאי + מכשיר והשקית בה הגיע המכשיר) באמצעות שירות דואר הניתן למעקב 100 יום מיום המסירה לכתובת שנציג השירות שלנו יספק לך.

4. אם הבקשה שלך לא עומדת בקריטריונים של תקנון זה, לא תקבל/י אישור להחזר. תביעות לא שלמות, בלתי ניתנות לפענוח או בלתי קריאות ייחשבו כפסולות

5. כפי שצויין עלויות דמי משלוח (גם אם אלה לא שולמו ע"י הלקוח) לא יוחזרו, בנוסף, החזרת המוצר למחסנינו בחו״ל באחריותו של הלקוח וגם הם לא יוחזרו.

6. לאחר ההחזרה למחסנינו בחו״ל, מחיר המכשיר (ללא עלות המשלוח אותו שילמנו + קיזוז בהתאם לחוק הגנת הצרכן + דמי ביטול שנגבים מטעם חברת האשראי) יוחזר אליכם - לא החזר מלא.

** Derminds רשאית לבחון את הבקשה ולאשר / לא לאשר את הבקשה בהתאם לממצאים ולשיקול דעתה הבלעדי של Derminds. ללקוח לא תהיה כל טענה, גם לא בבית משפט כנגד Derminds.

אם המכשיר הגיע פגום או שאינו תקין, אנו מציעים אחריות לשנה כך שאין מה לדאוג! שלחו לנו הודעה בווטסאפ ונציג יטפל בפנייתכם בהקדם. 

*תקף ללקוחות שרכשו מה-08.06.2021 (תאריך השקת תקנון זה)*